Szczegóły

Dowiedz się więcej o „Spotkaniu w Małżeństwie”. Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Jak mogę wziąć udział w „Spotkaniu w Małżeństwie”?
Weekendy „Spotkanie w Małżeństwie” odbywają się dwa razy do roku. Jest duża szansa, że weekend może mieć miejsce w pobliżu Twojego miasta.

Dla kogo jest „Spotkanie w Małżeństwie”?

Jest dla każdego, kto uważa, że małżeństwo jest najważniejszą relacją na ziemi. Jest zarówno dla tatusiów, którzy są „złotymi rączkami” jak i mamuś, które są świetnymi „paniami domu”, dla tych, których dzieci już opuściły dom i dla tych, którzy dopiero mają rok stażu małżeńskiego i dla wszystkich, którzy są gdzieś pomiędzy. „Spotkanie w małżeństwie” jest nie tylko dla małżeństw, które są w „potrzebie”, ale również dla małżeństw, które mają się dobrze, aby mogły się mieć jeszcze lepiej.

„Spotkanie w Małżeństwie” jest dla każdego, kto uważa, że zawsze jest miejsce na to, żeby zrobić coś więcej i lepiej, aby odkryć i poznać bardziej swojego współmałżonka, zwłaszcza podczas weekendu z dala od problemów dnia codziennego, które często zaprzątają naszą głowę. Choć „Spotkanie w Małżeństwie” przedstawia małżeństwo z chrześcijańskiej perspektywy, to jest ono skierowane do każdego bez względu na to, czy jesteś wierzący, czy nie lub czy uczęszczasz do takiego bądź innego kościoła.

Prosimy, aby na weekend „Spotkanie w Małżeństwie” zgłaszały się pary, które są małżeństwem od ponad roku. Rozumiemy emocje nowożeńców oraz ich chęć uczestnictwa, ale danie możliwości i czasu młodej parze by wzrastać sprawi, że Wasz przyszły weekend „Spotkanie w Małżeństwie” będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Ile muszę zapłacić za weekend „Spotkanie w Małżeństwie”?

Należy uiścić bezzwrotną opłatę rejestracyjną w wysokości 200 PLN za parę. „Spotkanie w Małżeństwie” pokrywa cały koszt związany z posiłkami i zakwaterowaniem w hotelu. Tak niska opłata rejestracyjna pozwala nam być otwartym na każdą parę bez względu na jej sytuację życiową i materialną. Inicjatywa „Spotkanie w Małżeństwie” jest samofinansującą się inicjatywą, nie nastawioną na jakikolwiek zysk, tak więc na koniec weekendu będziecie mieli okazję złożyć dobrowolną darowiznę, która może być  szansą dla innych par, aby zmienić ich życie, tak jak to było w Waszym wypadku.

Brzmi świetnie. Gdzie mam się zapisać?

Wystarczy, że wypełnisz formularz i wyślesz go do nas elektronicznie oraz wpłacisz bezzwrotną opłatę rejestracyjną w wysokości 200 PLN. Pamiętaj, że dopiero wpłata opłaty rejestracyjnej gwarantuje Ci miejsce na liście uczestników „Spotkania w Małżeństwie”.

Jeżeli masz dodatkowe pytania jesteśmy do Waszej dyspozycji. Proszę, wyślij nam wiadomość.